|
O, ja, jedi na žlico so zakon! Moja otroka jih obožujeta. Golaž s polento - že na vratih sprašujeta, kaj tako diši. Čeprav se meni tisti dan še ure in ure zdi, da kljub vsemu zračenju in opranim lasem še vedno vonjam po dolgo časa praženi čebuli in kuhinji. Ampak golaž je golaž. Golaž je zakon! In za odličen golaž naj velja tako kot za govejo juho pravilo: Ne hitimo! Vzamimo si čas. Zakaj? Odgovor boste našli v spodnjih vrsticah. |
to sem jaz, Urška220 STOPINJ POŠEVNO naša kuhinja, ki je vedno odprta. Arhiv
May 2026
|